Transformice Hack – Generator Serków i Truskawek

Gry Android Gry PC

Transformice Hack na Truskawki

Z tej strony masz możliwość pobrania najlepszego programu do Transformice, który pozwala graczowi doładować sobie do konta Serki i Truskawki. Transformice Hack możecie używać codziennie, ponieważ posiada bardzo silne zabezpieczenia i dostaje codzienne aktualizacje. Możecie być pewni, że nasz cheat sprawi, że będziecie anonimowi i bezpieczni.

Transformice Hack 2019

Czym jest Transformice Hack?

Hacki do Transformice

Jeżeli nie wiesz jak obsługiwać nasz program, to przeczytaj tę krótką informację, w której postaram się wytłumaczyć jak go używać. Na początku musisz połączyć się z kontem, czyli podać swój login i kliknąć Połącz. Następnie zaznacz opcje w zabezpieczeniach, to pozwoli Ci być anonimowym i bezpiecznym. Na końcu klikasz Uruchom, a po około 60 sekundach możesz wejść do gry. Tutaj dajemy wam dowód działania:

Hack Transformice

Opis gry:

Transformice jest darmową grą platformową z grafiką 2D, a stworzona została przez 2 osoby w 2010 roku we Francji. Większość z was pewnie zauważy podobny tytuł do popularnej serii filmów i robotach, jednak Transformice nie ma z tym tytułem nic wspólnego. Nazwa produkcji, to dwa połączone słowa, a mianowicie transform i mice. Taki miał być cel gry, czyli myszy zmieniające się w deski i docierające do sera, jednak wszystko potoczyło się inaczej. Transformice Hack na Truskawki nieco różni się od innych gier tego typu, a to za sprawą mysiego szamana, który zostaje wybrany spośród graczy co każdą rundę. Misi szaman może pomóc innym myszkom lub im zaszkodzić, a to za sprawą tego, że dostaje możliwość przywoływania balonów, piłek oraz desek. Rola szamana jest bardzo ważna, ponieważ często myszy nie mogą się dostać do jakiegoś punktu gdzie czeka na nich serek. Szaman za dobrze wykonane zadanie dostaje punkty doświadczenia, dzięki którym ulepszy swoje umiejętności, natomiast myszki za zebrane serki mogą nabyć wspaniałe przedmioty ze sklepu. Przedmiotów jest wiele od kokardek na uszy po nowe kolorowe futerka. Gra jest darmowe, ale posiada walutę premium – truskawki. Są one potrzebne do zakupu niektórych przedmiotów w sklepie, bez których gracz może się spokojnie obejść. Możecie być pewni, że gra wam się tak szybko nie znudzi, ponieważ oprócz głównego trybu są jeszcze inne: mapki bez szamana gdzie możecie sprawdzić swoją zręczność, a nawet walki na kule armatnie. Najważniejszą rzeczą, jest fakt, że gracze mogą tworzyć swoje własne mapki, dzięki czemu zawsze traficie na coś zupełnie nowego i ciekawego. Jeżeli jesteś człowiekiem kreatywny, to polecamy Ci samemu spróbować stworzyć swoją własną mapkę i udostępnić ją innym. Największym minusem Transformice Hack na Serki jest brak samouczka, który wytłumaczyłby nowym jak grać szamanem. Brak samouczka, to bardzo duży problem, ponieważ większość graczy dopiero po kilku dniach orientuje się, że szaman ma możliwość łączenia desek gwoździami pod klawiszami c,v oraz b. Drugim minusem jest brak wyjaśnienia, jak skakać po ścianach, co jest niezbędne i od razu gra od nas tego będzie wymagać. Polecamy wam obejrzeć kilka poradników w serwisie youtube przed rozpoczęciem zabawy.

Opis programu:

Mimo że produkcja Transformice nie jest nakierowana na pay to win i nie wymaga od graczy wpłacania prawdziwych pieniędzy na truskawki, to postanowiliśmy stworzyć dla was tego czita. Z naszym Transformice Hack na Truskawki 2020 możesz zwiększyć ilość swoich serków i truskawek w takich ilościach, jakich tylko chcesz. Najważniejszą rzeczą, jest fakt, że nasz program dostaje codzienne aktualizacje oraz użytkownik zawsze jest anonimowy i może czuć się bezpieczny.

Transformice generator online

Co posiada Transformice Hack?

 • System zapewniający anonimowość – Tak
 • Prywatne serwery proxy – Tak
 • Skuteczność – 100%
 • Nielimitowane ilości truskawek i serków.
 • Program w języku polskim.
 • Łatwy i przyjemny interfejs.
 • Własny skrypt napisany od zera.
 • Minimum 1 aktualizacja na tydzień.

Jak używać Transformice Hack?

 1. Użytkownik musi pobrać i wypakować nasze pliki.
 2. Następnie należy włączyć Transformice Hack.exe
 3. Teraz wpisujemy swój login i klikamy Połącz.
 4. Następnie zaznaczamy wykrywacz adminów i anty ban.
 5. Wybieramy ilość wartości jaką cheat ma dodać.
 6. Klikamy Start Hack i czekamy około 60 sekund.
 7. Cieszymy się dodanymi truskawkami i serkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.