Soccer Stars Hack 2020 – Generator Monet i Dolarów

Gry Android Gry iOS Gry PC Gry Windows Phone

Soccer Stars Hack na Dolary

Dostaliśmy bardzo dużo próśb, aby stworzyć Hack-a do Soccer Stars, który będzie potrafił dodać Monety i Dolary. No i się doczekaliście, bo właśnie teraz wam go udostępniamy nasz Soccer Stars Hack, jest gotowy do pobrania i posiada wbudowane zabezpieczenia.

Soccer Stars Hack na Monety

Czym jest Soccer Stars Hack?

Soccer Stars Hack na Dolary 2020

Uruchomiliście już nasz program? No to teraz musicie wybrać urządzenie na którym gracie, zaznaczyć opcje w zabezpieczeniach, czyli System Proxy i Anty Ban oraz wybrać ilość wartości jaką hack ma dodać:

Soccer Stars Darmowe Dolary

Jak już wszystko wypełniliście i wygląda, to mniej więcej tak jak na wyżej załączonej grafice, to przechodzicie dalej i klikacie Start Hack. Teraz należy poczekać około 30-60 sekund, aż cały dolny pasek się zapełni, a gdy pojawi nam się komunikat, że program skończył pracować, to wchodzimy do gry:

Hack do Soccer Stars

Opis gry:

Soccer Stars pozwala nam poczuć się jak na prawdziwym meczu z tym wyjątkiem, że tutaj nie mamy do dyspozycji 11 wirtualnych piłkarzy, ale kierujemy 5 kapslami co w pewien sposób wyróżnia tą produkcje. Limit czasowy, w większości rozgrywkach nie istnieje, a gracz ma za zadanie strzelić 2 lub 3 celne trafienia ilość trafień zależeć będzie od miejsca pojedynku. Jak się pewnie domyślacie czasami może, to być bardzo monotonne, ale was pocieszymy, gracze często rezygnują z gry, jak jest ona zbyt długa i po prostu oddają ją walkowerem. W Soccer Stars Hack na Dolary możemy grać jako gość lub z synchronizować swoje konto Facebook lub Google+. Polecamy wam skorzystać z takiej synchronizacji, ponieważ pozwolą nam one grać ze swoimi znajomymi oraz będziemy mogli zdobywać mnóstwo osiągnięć, które mimo wszystko warto zbierać. Mecze towarzyskie pozwolą wam łatwiej poznać grę i nauczyć się jej podstaw, jednak i w nich możemy wygrać wirtualną walutę, więc warto się starać zrobić wszystko, żeby wygrać mecz. Jak już będziemy wystarczająco dużo rozumieć, to możemy sprawdzić się w meczach pojedynczych oraz wirtualnych mistrzostwach. Twórcy tego dzieła przygotowali dla nas boiska, w takich krajach jak Rosja, Brazylia i RPA, które różnią się nie tylko wyglądem, ale również limitem doświadczenia oraz kwotą wpłaty za wstęp. Zabawa w Soccer Stars Hack na Monety może wam się wydawać prosta, ale nic bardziej mylnego bez odpowiedniej strategii i mnóstwo godzin treningów nie wygracie zbyt wiele pojedynków, musicie pamiętać, że naszymi przeciwnikami są ludzie, a nie komputer i to dlatego czasami możemy trafić na mecz, który napsuje nam krwi. Niestety w grze istnieją mikropłatności, czyli dolary, bez których jest ciężko cokolwiek osiągnąć, a nie każdemu uśmiecha się wydawać prawdziwe pieniądze.

Opis programu:

Dostawaliśmy masę e-maili z prośbami o stworzenie tego hack-a i w końcu postanowiliśmy to zrobić. Program został ukończony w 100% i jest gotowy do używania, został stworzony dla graczy, którzy mają problemy z monetami i dolarami i potrzebują pilnie zwiększyć ich ilość. Nasz Soccer Stars Hack na Dolary 2020 został wyposażony w nasze najnowsze zabezpieczenia, które testowaliśmy kilka dni, aby mieć pewność, że są zrobione idealnie. Program tak jak i inne z naszej strony, jest wspierany przez naszą grupkę programistów i codziennie sprawdzany, a nowe aktualizacje wychodzą minimum raz na tydzień, więc nie musicie się martwić, że coś przestanie działać. Testowaliśmy tego hack-a i z naszych obserwacji wynika, że nie należy doładowywać więcej niż 99999 dolarów i monet raz na miesiąc. Pamiętajcie, żeby przed każdym użyciem zaznaczyć opcje w zabezpieczeniach pozwoli wam to uniknąć blokady konta.

Soccer Stars Dolary za darmo

Funkcje Soccer Stars Hack:

 1. Doładowuje Monety i Dolary do naszego konta.
 2. Wbudowane najnowsze i najsilniejsze zabezpieczenia.
 3. Program prosty w obsłudze.
 4. Aktualizacje minimum raz na tydzień.
 5. Dostępny na wszystkie urządzenia.
 6. Jest pod opieką bardzo dobrych programistów.

Instrukcja Soccer Stars Hack:

 1. Najpierw pobieracie nasz plik klikając Pobierz Teraz.
 2. Następnie pobrany plik musicie wypakować.
 3. Szukacie i uruchamiacie plik o nazwie Soccer Stars Hack.exe
 4. Teraz należy wybrać swoje urządzenie.
 5. Następnie zaznaczacie System Proxy i Anty Ban.
 6. Podajecie ilość Monet i Dolarów.
 7. Klikacie Start Hack i czekacie, aż program zakończy pracować.
 8. Wchodzicie do gry. 

Informacje o Soccer Stars:

 • Aplikacja dostępna na wszystkie urządzenia mobilne, czyli Android, iOS oraz Windows Phone.
 • Gra ma swoją wersję przez przeglądarkę. Dlatego można w nią grać przy użyciu komputera lub laptopa.
 • Producent i Wydawca gry: Miniclip SA
 • Gatunek gry: Zręcznościowy symulator piłki nożnej, w którym rywalizujemy z innymi graczami.
 • Do grania potrzebne jest stałe połączenie z internetem.
 • Soccer Stars jest darmowe, wystarczy włączyć grę przy użyciu dowolnej przeglądarki lub pobrać ją na swój telefon w odpowiednim sklepie.
 • Mikropłatności w tej produkcji istnieją, ale nie są zbyt nachalne.
 • Oficjalna strona: https://www.miniclip.com/games/soccer-stars-mobile/pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *