PokeWars Hack na Punkty Honoru i Pieniądze

Gry Android Gry iOS Gry PC

PokeWars Hack na Punkty Honoru i Pieniądze

Na tej stronie pobierzesz naszego najnowszego PokeWars Hack, dzięki któremu możesz doładować sobie Punkty Honoru i Pieniądze do swojego konta. Nasz program został stworzony przez profesjonalistów, jest programem bezpiecznym i bardzo często aktualizowanym.

PokeWars generator online

Czym jest PokeWars Hack?

Generator do pokemonów

Tak wygląda nasz program przy pierwszym uruchomieniu. Teraz użytkownik musi wypełnić wszystkie pola, które są w nim dostępne, będzie to wyglądać mniej więcej tak:

PokeWars Hack na Pieniądze

Jak już wypełnicie wszystkie wymagane pola, to musicie kliknąć na Hackuj i odczekać od 30 do 60 sekund, aż program skończy działać i dolny pasek cały się zapełni. Po odczekaniu należy wejść do gry:

pokewars darmowe punkty honoru

PokeWars jest Polską produkcją kultowego anime z lat 90 i został jednym z najpopularniejszych anime na całym świecie. Wszystko czego potrzebujecie, aby zagrać w tą kultową grę, to jedna z przeglądarek internetowych. W sieci jest kilka i wszystkie są do pobrania za darmo. Po wejściu na stronę będziemy musieli się zarejestrować. Należy wybrać swój nick, podać swój adres e-mail i hasło. Wybrać swojego pokemona i kliknąć zarejestruj. Po zalogowaniu do PokeWars Hack na PH ujrzymy główny ekran startowy gdzie znajdują się wszystkie informacje o naszej postaci. W zakładce ogólne mamy takie informacje jak Poziom naszego bohatera, ilość złapanych pokemonów, osiągnięcia, wygrane i przegrane walki w lokacjach i sparingi.

Po zjechaniu na dół strony naszym oczom ukażę się nasz 1 wybrany pokemon. Jego wszystkie statystyki, które będą się z czasem zwiększać. W zakładce bonusy możemy sprawdzić wszystkie opisy naszych bonósów, które w znacznym stopniu ułatwiają nam zabawę. Pamiętajcie żeby skorzystać z samouczka, który pojawia się nam z pierwszym logowaniem, po kliknięciu idź do pokemona dostaniemy szczegółowe informacje na jego temat, które mogą się nam bardzo przydać w początkowej fazie gry. Musicie też pamiętać, że za wykonanie samouczka dostaniecie nagrody w postaci pieniędzy. W sali treningowej możecie trenować statystyki swojego pokemona takie jak siła, obrona i zdrowie. Pamiętajcie, że za każdy punkt gracz musi zapłacić pewną ilość pieniędzy ich liczba na początku nie jest zbyt duża, ale z czasem się to zmieni.

Co warto wiedzieć o PokeSklepie?

PokeSklep tutaj możemy zakupić różne Pokeballe, przedmioty, jedzenie i wiele więcej. W PokeWars Hack na Pieniądze istnieją również 2 typy rankingów. Jeden odpowiada za ranking graczy, a drugi za ranking Ligi. Oczywiście aby się w nim znaleźć będziemy musieli się bardzo postarać, ponieważ konkurencja w grze, jest na wysokim poziomie. Nikt tak łatwo nie da nam się wyprzedzić i zająć swojego miejsca. Jeżeli twoje pokemony stracą pewną ilość życia, to od razu udaj się do lecznicy. W lecznicy do 10 poziomu możesz za darmo uleczyć wszystkie swoje pokemony, a od 10 poziomu za niewielką opłatą.

W Hodowli pokemon możesz sprzedać swoje niepotrzebne pokemony za przyzwoitą cenę, a tym samym zarobić na inne ważne rzeczy. Jak już będziemy gotowi na łapanie nowych pokemonów, to przejdziemy do zakładki lokacje. W tej zakładce ujrzymy kilka map, na które możemy się udać. Niektóre z nich wymagają danego przedmiotu, aby się na nie udać. Jednak znajdziemy też takie na które możemy udać się od razu. Polecamy wam zaczynać od lokacji pierwszej z tego względu, że na innych na 99% nie dacie sobie rady ze swoim pierwszym pokemonem oraz najsłabszy pokeball też nie poradzi sobie ze złapaniem pokemona z wyższej półki. Nasza początkowa lokacja do której będziemy musieli sie udać nazywa się Miasto Vaniville i tutaj raczej nie musimy się o nic martwić.

Gdy już zaczniemy swoje pierwsze podróże, to będziemy natrafiać na różne przedmioty, znalezione złoto, jedzenie no i oczywiście pokemony. Jak znajdziemy jakiegoś pokemona, to gra da nam wybór. Próbować z nim walczyć i go złapać lub odpuścić i ruszyć w dalszą podróż. Jeżeli wybierzemy walkę i ją wygramy, to będziemy mieli wybór, czy chcemy złapać pokonanego pokemona. Oczywiście gra zapyta jakim pokeball-em chcemy spróbować, a to już zależy od siły przeciwnika.

Co musisz wiedzieć o naszym programie PokeWars Generator?

Jeżeli już zdecydowałeś się na pobranie naszego programu, to musisz pamiętać o pewnych rzeczach, a są nimi zawsze włączone zabezpieczenia, czyli Anty Ban i System Proxy. Nasz PokeWars Hack na Punkty Honoru został stworzony z myślą o graczach, który potrzebują zwiększyć ilości swoich zasobów, musicie jednak pamiętać, aby nie przekraczać zalecanej liczby dodawanych wartości. Z naszych obserwacji wynika, że bezpiecznymi ilościami są 10.000 Punktów Honoru oraz 250.000 Pieniędzy raz na tydzień, jeżeli będziecie tego przestrzegać, to nie musicie się bać, że będziecie mieć jakieś problemy.

generator online

Funkcje PokeWars Hack:

 1. Potrafi doładować Punkty Honoru do naszego konta.
 2. Potrafi doładować Pieniądze do naszego konta.
 3. Posiada zabezpieczenie Wykrywacz GM i System Proxy.
 4. Dostaje częste aktualizacje.
 5. Nie jest skomplikowany.

Jak używać PokeWars Hack?

 1. Należy kliknąć Pobierz Teraz i pobrać plik rar na nasze komputer.
 2. Następne należy pobrany plik wypakować w dowolnym miejscu.
 3. Uruchamiamy plik o nazwie PokeWars Hack.exe
 4. Wpisujemy swoją nazwę użytkownika.
 5. Zaznaczamy opcje w zabezpieczeniach.
 6. Podajemy ile chcemy dodać wartości do konta.
 7. Klikamy Hackuj i po około 60 sekundach możemy wejść do gry.

Informacje o grze PokeWars:

 • Gra została wydana z myślą o graczach, którzy mają słabość do tematyki Pokemon. W grze tworzymy własnego trenera, a naszym zadaniem jest łapanie Pokemonów i przemierzanie gigantycznego świata.
 • Na początku produkcja była dostępna tylko na przeglądarki internetowe, ale aktualnie można bawić się w nią także na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS.
 • Do gry wymagane jest stałe podłączenie do internetu. Niestety granie Offline jest niemożliwe.
 • Wymagania gry są bardzo niskie. Tak więc na większości komputerach i urządzeniach mobilnych będzie działać bardzo płynnie.
 • Polecamy wszystkim, którzy lubią pokemony i chcą pograć w coś dłużej. Tytuł ten trzyma się już wiele lat, więc nie ma obawy, że nagle zniknie z sieci.
 • Oficjalna strona gry: https://pokewars.pl

7 thoughts on “PokeWars Hack na Punkty Honoru i Pieniądze

 1. Hack naprawdę godny polecenia :).
  Używam raz na tydzień i bana nie dostałem. Dodaje max 5000 Punktów Honoru i jest git.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.