Monster Busters Hack 2020 – Generator Życia i Monet

Gry Android Gry iOS Gry Windows Phone

Monster Busters Hack na Monety

Dzisiaj mamy dla was program do bardzo popularnej gry Monster Busters. Program ten został wyposażony w możliwość zwiększenia ilości Monet i Życia. Nasz Monster Busters Hack posiada silne zabezpieczenia i dostaje bardzo częste aktualizacje, dzięki czemu nigdy nie ma z nim problemów. Stworzony i wspierany przez naszych najlepszych programistów.

Monster Busters Hack na Życia

Jak działa Monster Busters Hack?

Monster Busters Kody

Uruchomiłeś już naszego czita i nie wiesz co dalej? Jeżeli tak, to postaram w krótki sposób wytłumaczyć Ci jak go używać. Na początku musisz wybrać urządzenie, na którym gracz, czyli Android, iOS lub Facebook. Następnie w zakładce zabezpieczenia zaznaczać Wykrywacz GM oraz System Proxy. Teraz pozostało Ci wybrać ilość monet i życia jaką hack ma doładować, a na końcu kliknąć przycisk Generuj. Gdy pasek na dole cały się zapełni, możesz wejść do gry:

Monster Busters Hack chomikuj

Opis gry:

Monster Busters to gra dostępna na Facebook-a, Android-a oraz iOS od mało znanego studia PurpleKiwii. Jest to gra w stylu match 3, których wiele na rynku gier mobilnych, musimy dopasowywać identyczne elementy do siebie tak, aby połączyły się w ciąg takich samych potworków i możemy to robić w linii pionowej, jak i poziomej. Linia musi składać się minimum z 3 elementów dopiero wtedy zostaje uznana za wykonaną poprawnie, to coś w stylu układania puzzli. Pamiętać musicie, że im więcej elementów ułożycie, tym większy będzie wynik pod koniec rundy oraz pod koniec danej rozgrywki. W produkcji Monster Busters Hack na Monety wcielamy się w małego chłopca, który ma za zadanie eliminować potwory z planszy przy użyciu młotka. Naszym zadaniem jest wspięcie się na sam szczyt wieży, a na każdym czekają nas następne poziomy, w tej grze nazywane komnatami każdą z nich musimy przejść. Oczywiście w każdym poziomie musimy zdobyć pewną ilość punktów, ale niektóre mają swoje unikalne wymagania. W niektórych poziomach zadanie jest utrudnione i musimy zniszczyć konkretną ilość potworków danego typu lub bryłek lodu, co potrafi być irytujące, jeżeli w danym momencie będzie ich mało na planszy. Zdarza się, że gracz musi powtarzać jeden poziom kilka razy i dopiero udaje mu się go przejść. Fani Shreka powinni się ucieszyć, ponieważ w bryłkach lodu uwięziony, jest ciastek i naszym zadaniem będzie złączenie bryłek lodu, tak żeby go uwolnić. Jeżeli widzimy, że za nic w świecie nie uda nam się przejść danej rundy, to mamy możliwość wspomóc się różnego rodzaju bonusami, kupić można je na początku każdej gry i mamy na nie 2 sloty w przyszłości ilość slotów się zwiększy. Niektóre z nich co jakiś czas dostaniemy za darmo, więc tym bardziej warto z nich korzystać. Zaczynając zabawę w Monster Busters Hack na Życia już od samego początku możemy zauważyć, że gra stworzona została dla najmłodszych, ale i starsi mogą się tutaj wspaniale bawić. Zaczynamy łączyć nasze potworki w linie, w których muszą znaleźć się minimum 3 stworki. Jeżeli uda nam się złączyć, aż 4 potworki na raz, to dostaniemy 1 bonusowego, który po dopasowaniu potrafi zniszczyć całą pionową lub poziomą linie. Za dopasowanie pięciu elementów lub w kształcie litery L czy T dostaniemy w zamian specjalną bombę, która potrafi wysadzić w powietrze wszystkie elementy wkoło niej. Innych bonusów i ciekawostek nie będę wam tłumaczyć, ponieważ powinniście sami przetestować tę świetną aplikację i sami zdecydować, czy jest w waszym guście.

Opis programu:

Monster Busters Hack na Monety 2020 to profesjonalny program stworzony specjalnie dla was. Jeżeli masz problemy z ilością monet i życia, to przetestuj go już teraz z naszych cheats możesz doładować sobie tyle życia i monet ile tylko chcesz. Największym jego plusem, jest fakt, że posiada jedne z najlepszych zabezpieczeń dostępnych w internecie, dzięki nim żaden administrator nigdy nie wykryje, że go używaliście. Aktualizacje wychodzą minimum 2 razy w tygodniu, więc nie musicie się martwić, że nasz cheat przestanie działać. Pilnujemy, aby nasi użytkownicy zawsze byli zadowolenie i dbamy o nasze programy. Jeżeli jesteś zadowolony z naszej strony, to prosimy o pozytywny komentarz pod tym postem. Pozytywne komentarze dają nam do zrozumienia, że nasza praca nie idzie na marne i dają nam motywacje do dalszych działań.

Monster Busters Darmowe Monety

Zalety naszego Monster Busters Hack:

 1. Zwiększa ilość naszych monet.
 2. Zwiększa ilość naszych punktów życia.
 3. Chroni przed banem dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom.
 4. Pełna polska wersja językowa.
 5. Najlepszy system aktualizacji, a co najlepsze automatyczny.
 6. Wspierany przez naszych najlepszych programistów.

Jak używać Monster Busters Hack?

 1. Musicie pobrać i wypakować nasz plik na swój komputer.
 2. Następnie szukacie i uruchamiacie plik Monster Busters.exe
 3. Teraz musisz wybrać swoje urządzenie.
 4. Musisz pamiętać o włączeniu zabezpieczeń.
 5. W wartości wybierasz ilość zasobów, jakie cheat ma dodać.
 6. Klikasz Generuj i po około 1 minucie możesz wejść do gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *