Metin2 Hack – Generator Smoczych Monet i Yang

Gry PC

Metin2 Hack na Smocze Monety

Zapewne nie ma gracza, który nie pamięta tego popularnego mmorpg o tytule Metin2. Produkcja ta cieszy się dalej dużą popularnością mimo tak długiego czasu od premiery, tak więc postanowiliśmy i do niej zrobić jakiś program. Stworzyliśmy cheat, który potrafi doładować nielimitowane ilość Smoczych Monet i Yang-ów. Metin2 Hack został wyposażony w jednej z lepszych zabezpieczeń i jest niemal nie do wykrycia, działa na wszystkich serwerach i posiada automatyczne aktualizacje, które wychodzą raz na tydzień.

metin2 generator

Jak wygląda Metin2 Hack?

Metin2 Hack na SM

Na wyżej załączonym obrazku możecie zobaczyć wygląd naszego programu. Jeżeli już go uruchomiłeś, to postaram się Ci wytłumaczyć jak go używać, żeby wszystko w pełni działało. Zacznijmy od wybrania serwera oraz podania swojego loginu. Następnie zaznacz Wykrywacz GM oraz Proxy są to zabezpieczenia, które uchronią Cię przed niechcianą blokadą konta. Na końcu musisz wybrać ilość yang i SM. Gdy już wszystko dokładnie wypełniłeś klikasz Generate i czekasz, aż prawy dolny pasek się zapełni. Tutaj mały dowód działania:

Hack do Metin2

Opis gry:

Metin2 to darmowy MMORPG w systemie free-2-play i nie wymaga opłacania abonamentu. Wydany przez firmę Gameforge oferuje standardowe pomysły dla tego gatunki gier, ale nie zabrakło tutaj kilku oryginalnych rozwiązań. Klimat osadzony w typowej wschodniej klasie gier RPG fantasy łączący się z orientalnym fantastycznym światem gdzie nie brakuje magii oraz demonów. Podczas rejestracji mamy do wyboru jedną z pięciu dostępnych klas, a są nimi: Wojownik-Specjalizuje się w walce mieczem ciężkim lub lekkim, posiada ogromne zasoby zdrowia i defensywy, jest postacią skierowaną typowo dla graczy, którzy kochają wytrzymałość. Sura-wojownicy posiadający magiczne moce po tym, jak wyhodowali demoniczne nasienie na swojej ręce. Walczą głównie bronią z magicznymi dodatkami do obrażeń, ilość ich zdrowia i defensywy jest na średnim poziomie. Ninja są profesjonalnymi zabójcami i głównym ich atutem są ogromne obrażenia, dzięki którym potrafią powalić na kolana najsilniejszych wojowników, jednak ich pokłady zdrowia są znacznie niskie i dlatego tak bardzo muszą unikać obrażeń. Szaman to klasa magiczna, która opiera się na mocach natury, walczą przy pomocy wachlarzy oraz dzwonów ich pokłady obrażeń i zdrowia są mniej więcej na równi. Postać głównie do wspierania drużyny, ale lepiej jej nie lekceważyć, ponieważ w dobrych rękach może być niepokonana. Likan jest najnowszą postacią w Metinie i wiemy tylko tyle, że jest to żądna krwi bestia specjalizująca się w walce wręcz. W połowie człowiek, w połowie wilk, czyli wilkołak cechuje go niewiarygodna siła i precyzja. W Metin2 Hack na Smocze Monety zaczniemy w pierwszym mieście, a naszym zadaniem będzie zgładzenie kilku dzikich psów, czyli nic trudnego zwykła misja dla początkujących, za którą dostaniemy nagrodę w postaci doświadczenia i yang. I nasze początku właśnie tak będą wyglądać przez większość czasu będziemy wykonywać łatwe misje, aż dobijemy pewny poziom, żeby udać się na trudniejsze misje. Kamienie Metin to kamienie, które możemy atakować, a gdy to robimy pojawią się słabe lub silne potwory, z takich kamieni potrafią wylecieć naprawdę dobre przedmioty, im większy poziom kamienia, tym jest on trudniejszy do rozbicia i lepsze przedmioty można z niego wyciągnąć. Metiny są dobrym źródłem zarobku i zdobywania doświadczenia, więc polecamy wam się tym zainteresować. Metin2 Hack na Yang jest grą darmową niestety istnieją mikropłatności, bez których ciężko się obejść wiemy, że nie każdy chce wydawać prawdziwe pieniądze na wirtualnie rzeczy, więc stworzyliśmy dla was tego hack-a. Przy jego użyciu pozbędziecie się tego problemu raz na zawsze.

Opis programu:

Program został stworzony z myślą o was, ponieważ wiemy jak ciężko jest coś osiągnąć w tego typu grach, bez wydawania prawdziwych pieniędzy. Metin2 Hack na Smocze Monety 2020 posiada nasze najlepsze zabezpieczenia i dostaje minimum jedną aktualizacje na tydzień, jest w pełnej polskiej wersji oraz wspierają go nasi najlepsi informatycy. Dziękujemy za wybranie naszych programów i prosimy o pozostawienie opinii w sekcji komentarzy pod postem, dzięki waszym opinią mamy świadomość, co robimy dobrze, a co musimy jeszcze poprawić.

metin2 generator

Zalety używania Metin2 Hack:

 • Anty ban system: Tak
 • System proxy: Tak
 • Nielimitowane ilości smoczych monet i yang.
 • 100% Skuteczność
 • Nie jest skomplikowany.
 • W polskiej wersji językowej.
 • Bezpieczny w 100%.
 • Często aktualizowany.

Instalacja Metin2 Hack:

 1. Użytkownik musi pobrać plik z naszego serwera, a następnie go wypakować.
 2. Teraz należy poszukać pliku Metin2 Hack.exe i go uruchomić.
 3. Wybieramy swój serwer i podajemy login.
 4. Włączamy zabezpieczenia.
 5. Wybieramy ilość yang i sm.
 6. Klikamy Generate.
 7. Wchodzimy do gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.