Clash Royale Hack Na Darmowe Gemy i Złoto

Gry Android Gry iOS Gry Windows Phone

Clash Royale Hack na Gemy

Dostaliśmy sporo próśb o stworzenie programu do Clash Royale, który będzie potrafił doładować Gemy i Złoto do waszych kont. No i się doczekaliście, bo właśnie dzisiaj udostępniamy wam Clash Royale Hack, który właśnie został ukończony i jest gotowy do użycia. Nie jest skomplikowany i każdy powinien sobie poradzić w obsłudze, aktualizacje minimum 2 razy w tygodniu.

Clash Royale generator online

Poradnik Clash Royale Hack:

Clash Royale Hack na złoto

Jak widzicie mamy kilka pozycji do wypełniania i zaczniemy od podania naszej nazwy użytkownika oraz włączenia zabezpieczeń. Na końcu należy wybrać ilość Gemów i Złota i można przejść dalej:

generator złota

Jeżeli wszystko wypełniliście i wygląda, to podobnie jak na obrazku wyżej, to możecie przejść dalej i kliknąć Hackuj. Teraz należy poczekać, aż pasek w dolnym lewym rogu cały się zapełni, a następnie wejść do gry:

Clash Royale darmowe gemy

Clash Royale jest grą mobilną, która została wydana w 2016 roku przez firmę Supercell. Jeżeli lubicie gry karciane oraz MOBA(Multiplayer Online Battle Arena), to Clash Royale Hack na Gemy z pewnością przypadnie wam do gustu, to nic innego jak gra karciana w świecie moba, w którym mierzymy się bez przerwy z innymi graczami i walczymy o jak najwyższą pozycje w rankingu. Jeżeli lubicie Clash of Clans, to ta produkcja również was zainteresuje, bo zabawa jest w identycznym uniwersum. Tak jak zazwyczaj bywa w grach od tej firmy, najważniejszymi elementami są Złoto i Gemy, bez których tak naprawdę nie damy rady zdobyć wysokiej pozycji w rankingu, ponieważ zabraknie nam kart do pojedynków.

Dlatego stworzyliśmy dla was ten program, abyście pozbyli się tego problemu i mogli się świetnie bawić. Na początku otrzymujemy swoje małe królestwo, które z biegiem czasu będziemy powiększać. Nie należy porównywać tej rozgrywki do innych produkcji supercell. Gry są do siebie podobne, ale też bardzo się różnią i zasady są zupełnie inne. Już na samym starcie zauważymy, że gra jest trochę bardziej skomplikowana i wymaga spokojnego podejścia. Przemyślenia swojej taktyki oraz talii naszych kart. Jak się już pewnie domyślacie są różne talie i możecie trafić na taką, która was w 100% kontroluje lub na taką, którą wy będziecie kontrolować.

Kilka ciekawych porad i wskazówek na temat kart dostępnych w grze:

W zakładce karty możemy tworzyć swoje talie, a mamy na to 3 miejsca. Jedni powiedzą, że bardzo mało, a inni wręcz przeciwnie. Naszym zdaniem 3 miejsca powinny każdemu w zupełności wystarczyć. Musicie też pamiętać, że karty mają swoją unikalność. Postaramy wam się o niej trochę napisać, tak abyście mniej więcej zrozumieli o co w tym chodzi. Zwykłe karty, czyli koloru białego są najłatwiejsze do zdobycia, ale też i najsłabsze co nie znaczy, że nie warto ich używać. Niektóre potrafią naprawdę dużo zmienić na polu bitwy i dać nam przewagę.

Rzadkie karty, czyli pomarańczowe są już trochę lepsze i trudniejsze do zdobycia, ale też nie powinniście mieć problemu ze  zdobyciem ich i wdrożeniem do swoich talii. Epickie karty są już o wiele trudniejsze do zdobycia, a posiadanie ich pozwoli wam na wygrywanie większej liczby pojedynków, ten typ kart nie wypada często, ale za to jest jedyny w swoim rodzaju i bez niego się nie obejdziecie. No i ostatnimi kartami są Karty Legendarne, które będziecie mogli zdobyć na wyższych poziomach i nie ma ich zbyt wiele, to już prawdziwe perełki w Clash Royale Hack na Złoto.

Jak wyglądają bitwy w Clash Royale Generator?

Przejdźmy może do zakładki Bitwa, w której możecie stoczyć swój pierwszy pojedynek. Początkowy samouczek powinien wam trochę pomóc w zrozumieniu tej rozgrywki. Do wybrania macie pojedynek 1vs1 oraz 2vs2 na początku polecamy grać samemu. Jak już nauczycie się podstaw gry, to możecie spokojnie zacząć zabawę drużynową. Gracz podczas pojedynku ma swoje główne królestwo oraz 2 wieżyczki. Zadaniem gracza jest obrona swojego królestwa i zniszczenie królestwa przeciwnika lub zniszczenie minimum 1 wieżyczki i poczekanie, aż skończy się czas.

Pojedynkować się będziemy na różnych arenach, które zmieniają się w zależności od posiadanych punktów arenowych, aktualnie jest 11 aren. Oczywiście w grze nie zabrakło tytułów rankingowych, które tutaj nazywają się legendarne trofea, a zaczynają się od 4000 punktów w górę. Nie zabrakło także klanów i mamy dla was wspaniałą wiadomość. Clash Royale jest bardzo popularne w naszych kraju, więc na 100% znajdziecie klan dla siebie. Klan pozwoli wam znaleźć ludzi do wspólnej gry.

Kilka porad na temat naszego programu:

Jak się pewnie domyślacie nasz program został stworzony z myślą o graczach, którzy mają problemy z ilością Złota i Gemów na swoim koncie. Tak naprawdę ten program został stworzony dzięki waszym prośbą, bo dostawaliśmy ich masę na nasz adres e-mail. Pracę nad nim trwały ponad tydzień, ale opłacało się, bo hack został ukończony w 100%. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Oczywiście Clash Royale Generator Gemów był przez nas testowany, tak jak inne nasze czity. Nasze testy wykazały, że jeżeli będziecie używać go z głową, to nigdy nie będziecie mieli problemów z administracją.

Czego należy przestrzegać? Zawsze zaznaczajcie opcje w zabezpieczeniach, czyli System Proxy i Wykrywacz GM pozwoli wam, to uniknąć problemów. Następną rzeczą jest zakładka wartości, w której wybieramy ilość zasobów i tutaj polecamy nie przekraczać 10.000 gemów raz na tydzień oraz 500.000 złota. Jeżeli będziecie przestrzegać naszych wytycznych i wszystko zrobicie dobrze, to zablokowanie konta wam nie straszne.

Clash Royale Hack 2022

Informacje i poradniki na temat naszego programu:

Co potrafi Clash Royale Hack?

 1. Potrafi doładować Gemy i Złoto do naszego konta.
 2. Posiada nasze najsilniejsze zabezpieczenia.
 3. Aktualizowany minimum 2 razy na tydzień.
 4. Nie jest programem skomplikowanym.
 5. Działa na wszystkich urządzeniach.
 6. Jest wspierany przez polską grupkę programistów.

Jak używać Clash Royale Hack?

 1. Klikamy Pobierz Teraz i pobieramy plik na nasz komputer.
 2. Następnie pobrany plik należy wypakować w dowolne miejsce.
 3. Teraz użytkownik musi uruchomić plik Clash Royale Hack.exe
 4. Wpisujemy nazwę użytkownika z gry.
 5. Wybieramy urządzenie, na którym gramy.
 6. Zaznaczamy opcje w zabezpieczeniach.
 7. Podajemy ile program ma dodać wartości.
 8. Klikamy Hackuj, a po około 1 minucie możemy wejść do gry.

Informacje o grze Clash Royale:

 • W Clash Royale można zagrać na urządzeniach, które posiadają systemy Android lub Windows Phone. Niestety zagranie na komputerze stacjonarnych lub laptopie jest niemożliwe. Oczywiście zagranie na komputerze jest możliwe, ale tylko przy użyciu odpowiedniego emulatora np. „BlueStacks”.
 • Producentem gry jest firma Supercell.
 • Gatunki: Tower defense, Multiplayer online battle arena, Kolekcjonerska gra karciana.
 • Do korzystania z Clash Royale wymagany jest stały dostęp do internetu.
 • Grę można pobrać za darmo w sklepie Android lub iOS.
 • Największym minusem gry są mikropłatności, które bardzo ułatwiają rozgrywkę, ale bez nich też można grać.
 • Oficjalna strona gry: https://clashroyale.com

1 thought on “Clash Royale Hack Na Darmowe Gemy i Złoto

 1. Thx za tego hack-a ;). Naprawdę mi pomogliscie i dzięki wam w końcu udało mi się złożyc talię taka jaka chciałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.