BlockStarPlanet Hack – Doładuj Diamenty i Monety

Gry Android Gry iOS Gry PC

BlockStarPlanet Hack na Diamenty

Dzisiaj mamy dla was najnowszy program do gry BlockStarPlanet, który potrafi doładować nieograniczone ilości diamentów i monet. BlockStarPlanet Hack został stworzony przez graczy dla graczy, jest programem bezpiecznym oraz często aktualizowanym. Zapewniamy was, że każdy użytkownik używający naszego programu może czuć się anonimowy.

BlockStarPlanet Hack 2019

Screeny BlockStarPlanet Hack:

BlockStarPlanet Hack 2018

Nasz hack do BlockStarPlanet nie jest trudny do zrozumienia. Wystarczy wypełnić wszystkie mniej więcej tak jak na wyżej dołączonej grafice, a następnie kliknąć Generuj. Teraz należy poczekać, aż cały pasek postępu się zapełni, a następnie wejść do gry. Tutaj dajemy wam dowód działania:

BlockStarPlanet Hack chomikuj

W BlockStarPlanet tworzysz swojego własnego robota, którym będziesz odrywać wspaniały kolorowy świat pełen przygód. Podczas tworzenia swojego robota masz do wyboru wiele opcji, ogranicza Cię tylko twoja wyobraźnia. Jak już stworzysz swojego wymarzonego robota, wybierzesz jego nazwa i się zarejestrujesz, to zostaniesz przeniesiony na lokacje, w której możesz przejść samouczek. Polecamy nie pomijać go i całego zrobić nauczycie się w nim najważniejszych podstaw, bez których nie ma możliwości zabawy. W BlockStarPlanet Hack na Diamenty jest wiele do robienia, ale głównym celem każdego gracza, jest sekcja gry. W tej sekcji możesz znaleźć mnóstwo trybów i lokacji, w których możesz zmierzyć się z innymi graczami.

Po wejściu w jedną z takich gier twój robot zostanie teleportowany na daną lokację i oddzielony od innych robotów. Twoim głównym zadaniem jest wyeliminowanie jak największej ilości wrogich robotów, im więcej ich zabijesz, tym więcej zdobędziesz punktów. Podczas gdy mecze z natury są proste i każdy gracz powinien sobie w nich poradzić, to musisz pamiętać, że gracze mają możliwość tworzenia swoich własnych aren. Mamy do wyboru arenę parkour, na której musisz biegać i skakać tak szybko i wysoko, jak tylko potrafisz, ponieważ pod spodem, jest strumień lawy, w którą za żadne skarby nie możesz wpaść.

Istnieją też różne inne dodatkowe tryby takie jak:

Arena o nazwie Pokeball, która jest po prostu areną w kształcie piłki, jednak w przeciwieństwie do areny parkour można walczyć tylko w granicach areny, w kształcie piłki. W grze BlockStarPlanet Hack na Monety możesz także przeglądać roboty innych graczy, używając funkcji przeglądaj, dzięki temu możesz zobaczyć, jak wyglądają roboty innych użytkowników. Możesz napisać swoje zdanie o danym wyglądzie robota, napisać kulturalną krytykę lub pozytywną opinię. Oczywiście inni gracze mogą zrobić do samo z twoim robotem, czyli napisać swoją konstruktywną opinię. Sterowanie nie jest zbyt skomplikowane, ruch odbywa się za pomocą przycisków A, S, W i D oraz myszki, tak jak to jest w większości popularnych gier MMORPG.

idź do generatora

lub

pobierz plik

Zalety korzystania z BlockStarPlanet Hack:

 • Potrafi doładować Diamenty do naszego konta.
 • Potrafi doładować Monety do naszego konta.
 • System chroniący przed adminami: Tak
 • Prywatne i anonimowe serwery proxy: Tak
 • Przyjemny i przejrzysty interfejs.
 • Własny napisany skrypt.
 • Program w języku polskim.
 • Częste i automatyczne aktualizacje.

Jak korzystać z BlockStarPlanet Hack?

 1. Pobierz plik na swój komputer, a następnie go wypakuj.
 2. Uruchom plik BlockStarPlanet Hack.exe
 3. Wybierz swoje urządzenie i naciśnij Połącz.
 4. Zaznacz opcje w zabezpieczeniach.
 5. Wybierz ilość diamentów i monet.
 6. Wybierz na jaki okres czasu chcesz konto VIP.
 7. Teraz pozostało kliknąć Generuj i poczekać, aż cały pasek postępu się zapełni.

3 thoughts on “BlockStarPlanet Hack – Doładuj Diamenty i Monety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.