Logo Header MovieStarPlanet

BlockStarPlanet Hack - Aktualizacja

W końcu macie możliwość użycia naszego Generatora Online do BlockStarPlanet. Jeszcze nie tak dawno temu mieliśmy tylko wersje do pobrania, ale pod naciskiem waszych próśb postanowiliśmy stworzyć też wersję Online :). Wersja online prawie niczym się nie różni oprócz tego, że generator działa praktycznie od razu i nie musicie nic pobierać na swój komputer! Generator doładuje wam Monety, Diamenty i VIP-a. Generator jest prosty w obsłudze i to wy wybieracie ile chcecie doładować Monet, Diamentów i na jak długi okres czasu chcecie konto VIP. Nasz BlockStarPlanet Hack został zaprojektowany i opracowany z myślą o pomocy Tobie w szybszym rozwoju Twojego konta. Od dzisiaj nie musisz już kupować drogich Diamentów i Monet. Po prostu skorzystaj z naszego generatora online BlockStarPlanet, to takie proste!
W Trosce o zapewnienie 100% gwarancji bezpieczeństwa Waszych kont, umożliwiamy wygenerowanie tylko z góry określonych ilości Monet i Diamentów!
Ilość możliwych do wygenerowania Monet oraz Diamentów jest podobna do tych ilości, jak przy zwykłym kupnie. Dzięki temu systemy bezpieczeństwa gry BlockStarPlanet nie wykryją, że ktoś używał naszego generatora i wezmą go za prawdziwe kupno! Odradzamy korzystanie z innych witryn, które oferują możliwość wygenerowania dowolnych, nieograniczonych ilości Monet i Diamentów, gdyż w takich przypadkach istnieje ryzyko zbanowania konta. Dajemy wam 100% gwarancji, że używając naszego Hack-a nie dostaniecie blokady na konto!


STAR VIP

Wybierz opcje STAR VIP jaką chcesz dodać do swojego konta
VIP MPS
1 Tydzień
Max miesięcy

Monety

Wybierz ilość Monet jaką chcesz zasilić swoje konto
MSP StarCoins
25000
Max Monet

Diamenty

Wybierz ilość Diamentów jaką chcesz zasilić swoje konto
MSp Diamenty
100
Max Diamentów

Ponzaj funkcje naszego BlockStarPlanet Hack Generatora:

Bez ankiet i bez podawania hasła

=> Nasz generator nie wymaga podawania żadnych haseł oraz wypełniania denerwujących ankiet. Waszę dane są bezpieczne i nikt ich nie wykradnie.

Bezpieczenstwo

=> Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Właśnie dlatego ustawiliśmy z góry pewne limity i nie można doładować więcej niż 500.000 Monet oraz 8250 Diamentów. Gwarantujemy naszym użytkownikom 100% bezpieczeństwa!

Szybkosc dzialania

=> Czas trwania generowania Monet/Diamentów oraz aktualizacja konta do VIP to raptem zaledwie kilka minut! Wystarczy, że wpiszesz tylko swoją nazwę użytkownika w BlockStarPlanet, a całą resztę wykona nasz generator!

Hack Generator ONLINE

=> Powstał dla osób, które nie chcą pobierać naszego programu na swój komputer. Generator pozwoli wam doładować sobie wszystkie zasoby bezpośrednio online przy użyciu przegląrki lub telefonu :).

Generowanie trwa...

Weryfikacja

User:
Aktualizacja VIP Twojego konta:
Miesięcy: 0
Żetony:
0
Diamenty:
0

Ostatni nasi userzy:

Czatuj!

Osób online
Podaj login
Zapisz
Napisz

Dodaj swój komentarz

Dodaj

Uwaga! Publikowanie komentarzy jest dozwolone tylko i wyłącznie dla userów, którzy korzystają z naszego generatora MSP!

Uzyles naszego BlockStarPlanet Hack?

Jeżeli użyłeś już naszego Generatora i jesteś z niego zadowolony, to prosimy o pozostawienie pozytywnego komentarza dla innych użytkowników i dla nas :). Pozytywne komentarze uświadamiają nam, że nasze programy są potrzebne i lubiane. Polecamy też sprawdzić inne nasze programy, których mamy mnóstwo na naszej stronie http://takehack.pl możecie też wysyłać do nas wiadomości poprzez kontakt jeżeli macie jakieś problemy z programami lub chcecie polecić jakąś grę do której możemy stworzyć nowe generatory.