Fifa 18 Hack na Fifa Points i Fifa Coins 2018

Fifa 18 Hack na Fifa Points

Lubicie grać w Fife? Jeżeli tak, to mamy dla was wspaniałą wiadomość. Właśnie dzisiaj po tygodniu prac ukończyliśmy najnowszy Fifa 18 Hack, który doładuje wam do konta Fifa Points i Coins. Program posiada nasze najlepsze zabezpieczenia, jest często aktualizowany i wspierany przez naszych programistów.

Fifa 18 Hack na Fifa Coins

Jak działa Fifa 18 Hack?

Fifa 18 Hack na Fifa Points i Fifa Coins

Jak widzicie program nie jest skomplikowany wystarczy wybrać urządzenie, podać swoją nazwę użytkownika, włączyć zabezpieczenia, a na końcu wybrać ilość Fifa Points i Fifa Coins:

Fifa 18 Hack na Fifa Points 2018

Gdy już wszystko wypełnicie według swojego uznania, to klikacie Włącz Hack i po około 60 sekundach możecie wejść do gry:

Hack do Fifa 18

Opis gry:

Fifa 18 to najnowsza odsłona najlepszej serii gry piłkarskiej i raczej nie trzeba nikomu tej produkcji przedstawiać. Premiera Fifa 18 Hack na Fifa Points ukazała się 29 Września i została neutralnie przyjęta, czyli jednym się podoba, a drugim nie. Gra jest dostępna na takie platformy jak PC, Xbox One oraz PlayStation 4, a jej koszt oscyluje w 180-230 złotych. Na początku nie ma żadnych rewelacji i każdy, kto grał w poprzednie części, powinien sobie spokojnie poradzić. Po zalogowaniu się będziemy mogli wykonać nowe zadania menedżerskie, za które dostaniemy swoje pierwsze nagrody, które w jakimś stopniu ułatwią nam trudny start. Jak już zaczniemy swój pierwszy mecz, to sami zobaczymy, że tak naprawdę nie wiele się zmieniło od poprzedniej wersji, a ilość strzelanych bramek nie została poprawiona i bardzo często podają podwójne cyfry. Następny problem to trafianie na graczy ze słabym łączem internetowym, bo to też nie zostało naprawione i nie raz trafiamy na takich graczy, przez których mamy wieczne lagi i odechciewa nam się grać. Teraz może o plusach nowej części, jeżeli graliście w poprzednią część, to pamiętacie o trybie FUT, który potrafił napsuć krwi, ale nagrody za niego były z najwyższej półki. W nowej części mamy do wyboru nie tylko FUT Online, ale też i FUT Offline, który jest całkiem nieźle zrobiony. Nowy tryb jest idealny dla użytkowników, którzy wolą powalczyć z komputerem, a nie z innymi graczami, więc polecamy wam go przetestować. Jak pamiętacie przy otwieraniu paczek mogliśmy trafić walkout i dalej możemy, ale został też dodany mini walkout oraz nowy wygląd otwierania paczek, który naszym zdaniem został wykonany perfekcyjnie. W Fifa 18 Hack na Coins została dodana nowa droga do słowa nosząca nazwę powrót huntera, która opowiada dalszą historię i dostarcza około 4 godziny zabawy. Fabuła została bardzo dobrze wykonana i każdemu powinna przypaść do gustu. Co jeszcze można napisać, to tyle że tryb kariery został i jest taki sam jak w poprzedniej wersji. Oczywiście są 2 tryby kariery, czyli zawodnika i menedżera, więc każdy znajdzie coś dla siebie i nie będzie się nudzić. Niestety została wyłączona opcja 2 osobowej gry w FUT Champions, dlatego jeżeli lubiliście pograć z kimś razem przed telewizorem, to niestety tutaj nie będziecie mieli takiej szansy.

Opis programu:

Nasz program został stworzony z myślą o graczach, którzy potrzebują doładować sobie Fifa Points oraz Fifa Coins. Sami dobrze wiemy jak ciężko osiągnąć coś w fifie bez wydawania pieniędzy i dlatego postanowiliśmy stworzyć tego hack-a. Jeżeli już zdecydujecie się na pobranie i używanie naszego programu, to musicie pamiętać, aby zawsze zaznaczać opcje w zabezpieczeniach i nie przekraczać tygodniowego limitu. Gdy testowaliśmy nasz program, to ustaliliśmy, że bezpiecznymi liczbami na tydzień są 20000 Fifa Points oraz 1.000.000 Fifa Coins, jeżeli będziecie tego przestrzegać, to ban wam nie groźny. Fifa 18 Hack na Fifa Points 2018 dostaje bardzo częste aktualizacje i dzięki temu, jest niemal nie do wykrycia, dlatego nie martwcie się o swoją anonimowość i bezpieczeństwo.

Fifa 18 Kody

Jak używać Fifa 18 Hack?

 1. Najpierw należy kliknąć pobrać plik klikając Pobierz Teraz i zapisać w dowolnym miejscu na komputerze.
 2. Następnie należy pobrany plik wypakować.
 3. Teraz musicie poszukać pliku o nazwie Fifa 18 Hack.exe i go uruchomić.
 4. Następnie należy wybrać swoje urządzenie.
 5. Zaznaczyć opcje włącz zabezpieczenia.
 6. Wybrać ile program ma doładować nam wartości.
 7. Kliknąć Włącz Hack i poczekać, aż pasek w lewym dolnym roku się zapełni.
 8. Gdy program skończy prace, wystarczy wejść do gry.

Co potrafi Fifa 18 Hack?

 1. Zwiększa ilość naszych Fifa Points.
 2. Zwiększa ilość naszych Coins.
 3. Posiada bardzo silne zabezpieczenia.
 4. Jest często aktualizowany, minimum raz na tydzień.
 5. Nie jest skomplikowany.
 6. Jest w 100% po polsku.

One Response to Fifa 18 Hack na Fifa Points i Fifa Coins 2018

 1. Barti napisał(a):

  Wreszcie znalazłem działajacy Hack do Fify :).
  W końcu mam Fifa Pointsy na paczki ^^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!